PROGRESSIVE STATION

DEEP PROGRESSIVE - DARK PROGRESSIVE - PROGRESSIVE HOUSE

Current track

Title

Artist

Background

Satori | Generic Music Presents

Written by on March 23, 2024

İstanbul, Şişli
350,00 TRY – 3500,00 TRY

Etkinlik Detayları

Satori, Generic Music organizasyonuyla 11 Nisan’da Klein Phönix’te!

Bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Melodik rüya gibi elektronik müzikten zihni bükücü doğal tonlara kadar geniş bir ses yelpazesini keşfedin ve kendinizi, hareketin ve titreşimin sınırlarını aşan yeni boyutlarda bir müzik dünyasına daldırın.

Satori, meditatif müzik seven herkesi sonsuz ses bahçesinde sonsuz bir ruhsal yolculuğa davet ediyor. Yeni boyutlara yolculuk ederken, hareketin, hayalin ve yaratıcılığın sonsuz olduğu müzikal dünyasına dalıyorsunuz.

Klein Phönix, iç mekanını yenileyerek kapasitesini artırdı ve modüler bir yapıya dönüştürdü. İstanbul’un kulüp deneyimine yeni bir boyut kazandırmak için Klein Phönix, iç ve dış toplam 5000 kişilik kapasitesi ile müzikseveri ağırlamaya hazır. Yenilenen Klein Phönix’in hemen arkasında büyük bir LED ekran ve DJ kabinine yerleştirilen bir sistemle müzikal deneyimi görsel yaratıcılığın engin dünyasıyla birleştiriyor. Gece hayatını yeniden tanımlayacak olan Klein Phönix, müzikseverleri bekliyor!

KURALLAR

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.
-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

 

KAYNAK BILETINO


Reader's opinions

Leave a Reply